Luxell Yetkili Servisi İhtiyaçlarınız İçin Tek Çözüm

Luxell Yetkili Servis MerkeziLuxell yetkili servisimiz, fırın, ev aletleri, ısıtıcı ve aklınıza gelebilecek her türlü Luxell Markalı ürün için ihtiyaç duyulan tüm servis hizmetlerini en kaliteli biçimde sunmaktadır.

Kurumumuzun başlıca hizmetlerini sıralayacak olursak montaj, bakım, arıza onarım, yedek parça ve aksesuar temini birincil sırada gelmektedir.

Luxell Yetkili Montaj Servisi ile İstekleriniz ve Güvenlik Bir Arada

Montaj konusunda gerekli olan tüm standartların bilinci ile hareket ediyor, ihtiyaçlarınız ve güvenlik esaslarını dikkate alarak cihazını maksimum verim elde edebileceğiniz alana sabitliyoruz. Sağlamış olduğumuz profesyonel destek ile sahip olduğunuz cihaz yüksek performans için ekstra enerjiye ihtiyaç duymazken sizler tasarruf imkanı elde edersiniz.

Luxell Yetkili Bakım Servisi ile Cihazlarınız Sürekli Yenileniyor…

Sahip olduğunuz cihazın probleme sebebiyet vermeksizin işleyebilmesi için gerekli olan yegane uygulama olan bakım, yetkili servisimiz bünyesinde işinde uzman teknik elemanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Sağlamış olduğumuz periyodik bakım hizmeti ile hangi Luxell markalı hangi cihaza sahip olursanız olun ilk günkü performans hiç de uzak değil!

Luxell Yetkili Onarım Servisinden Kalıcı Çözümler

Onarım genel bakış açısının aksine oldukça hassas ve üzerinde durulması gereken bir konudur. Yetkili Servisimiz tamir işlemini gerçekleştirirken ilgili aksaklığın bir daha tekrar etmemek üzere gidermeyi hedeflemektedir. Bizce onarım işleminin doğruluğu sağladığı çözümün ne denli kalıcı olduğu ile orantılıdır.

Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar Seçenekleri

Servislerimiz ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü yedek parça ve aksesuarı bünyesinde barındırmaktadır.  Yedek parça ve aksesuarlarımızın tamamı orijinal nitelikte olup, sahip olduğunuz markanın kalitesi ile örtüşür niteliktedir.

Esenyurt, Bahçeşehir, Avcılar başta olmak üzere tüm İstanbul’da hizmet veren Kumtel Yetkili Servisimizin hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak 0212 423 15 50 numaralı çağrı merkezi telefonlarımızı arayabilir ya da servis talep formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Servis Talep Formu

Servis Talep Formu

Mastek Klima Servisi
Mastek Klima Servisi

En ucuz fiyatlar ve en cazip ödeme koşulları ile profesyonel hizmet Mastek’ te. Klima ya da beyaz eşya servisine ihtiyaç duyuyorsanız yapmanız gereken tek şey bizleri aramak. 7/24 görev yapan çağrı merkezimiz ile her zaman sizlerin yanındayız.

Hizmet Bölgelerimiz
Hizmet Bölgelerimiz

Esenyurt, Bahçeşehir, Avcılar başta olmak üzere tüm İstanbul ‘da sizlerleyiz. Hizmet bölgelerimizin tamamını görmek için tıklayınız.

Mastek Beyaz Eşya Servisi

Mastek Beyaz Eşya ServisiUcuz fiyatlar ve kampanya seçenekleri ile profesyonel hizmet ayrıcalığı Mastek’ te. Beyaz eşya ya da Klima servisine ihtiyaç duyuyorsanız, çağrı merkezi numaralarımızdan bizleri arayabilir ya da formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Seo

Seo Fiyatları

Konum: Ana Sayfa Luxell
Çamaşır Makinesi Servisi Çamaşır Makinesi Servisi

Su tahliyesi yapmayan, ısıtma sorunu çıkaran, programda takılma gibi problemlere neden olan makineniz için çözüm mü arıyorsunuz? Firmamız çamaşır makineniz için en kapsamlı çözümleri ayağınıza getiriyor.

Bulaşık Makinesi Servisi Bulaşık Makinesi Servisi

Yıkama yapmayan, elektrik kaçağı sorunu olan, su tahliyesi yapmayan ya da tuş takımları arızalı bir cihazla karşı karşıyaysanız desteğimize ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Arayın en etkili çözümlere en ucuz fiyatlarla ulaşmanın ayrıcalığını yaşayın!

Buzdolabı Servisi Buzdolabı Servisi

Vermiş olduğumuz hizmet ve sağladığımız kalıcı çözümler ile cihazlarınızın ömrüne ömür katıyoruz! Soğutmama, buzlanma da elektrik kaçağı gibi sorunlar çıkaran buzdolapları için aradığınız çözüm bir telefon kadar yakın!

Fırın Servisi Fırın Servisi

Cihazınızdan alacağınız verimle birlikte, olası bir arıza durumunda kısa sürede çözüm elde etmek ve sağlanan çözümün kalıcı olmasını istiyorsanız, bu alandaki en tecrübeli isimlerden biri olarak telefonlarınızı bekliyoruz.